Kontaktuppgifter

Body

Kannusalens personal

Förfrågningar om verksamhet och publikevenemang: kannusali@espoo.fi

Simppu Silaste, driftschef (Kannusalen)
Tfn 050 594 2755
simppu.silaste@espoo.fi

Jari Puhakka, produktionsinspicient (ljus och ljud)
Tfn 043 826 6117
jari.puhakka@espoo.fi

Auli Jaatinen, kulturproducent (KannuKino, film)
Tfn 050 5356 119
auli.jaatinen@espoo.fi

Mette Almay, kulturproducent
Tfn 050 343 6772
mette.almay@espoo.fi


Sanna Uuksulainen, kommunikationsspecialist (Kannusalens kommunikation och kontaktperson för evenemangs- och kulturtjänsternas kommunikation)
Tfn 043 826 5267
sanna.uuksulainen@espoo.fi

Hamza Amarouche, projektproducent
Tfn 043 825 9307
hamza.amarouche@espoo.fi

Vaktmästarna i Kannbrobackens skyddsrum och idrottsanläggningar 
Tfn 050 368 7931
Hittegods: 050 368 7931

 

Kannbrogatan 4, 02770 Esbo