Yhteystiedot

Body

Osoite: Järvenperäntie 1-3, 02940 Espoo.
 

Talon toimintaa ja yleisötapahtumia koskevat tiedustelut sekä ennakkovaraukset:
aurora.info@espoo.fi, p. 046 877 3253.

Tilavuokraukset ja tiedustelut:
aurora.tilat@espoo.fi

 

Henkilökunta:

Johanna Kallioaho, vastaava tuottaja
p. 043 824 5199
johanna.kallioaho@espoo.fi

Miia Salminen, tuotantoassistentti
p. 050 385 1624
miia.salminen@espoo.fi

Tuija Lustig, asiakaspalveluneuvoja
p. 040 509 7090
tuija.lustig@espoo.fi

Mari Rissanen, kulttuurituottaja
p. 040 352 7920
mari.rissanen@espoo.fi

 

Henri Saarela, käyttömestari
esitystekniikka
henri.saarela@espoo.fi

--

Marianne Marttila, aluekoordinaattori
Taidetestaajat-hanke
p. 043 825 6722
espoo@taidetestaajat.fi


***

Käsityökoulu Robotti
Toiminnanjohtaja Roi Ruuskanen
roi@kasityokoulurobotti.fi
p. 044 2646006
 

***

Olemme Suomen lastenkulttuurikeskusten liiton jäsen.