Käytettyjä autoja myynnissä talon edessä vanhassa valokuvassa
BODOM ÄMMÄSSUO - Espoo in images
Tue 02.06.2020 11.00
Espoo City Museum, KAMU
Jussi Jännes - Unelma puutarhakaupungista -näyttelyn tunnuskuva
Jussi Jännes - Dream of a garden city
Fri 05.06.2020 15.00
Exhibition Centre WeeGee
15-yo
Viidestoista Yö musical (SOLD OUT)
Fri 14.08.2020 19.00
Sello Hall
As round as POM POM POM
As round as POM POM POM
Sat 15.08.2020 10.00
Children’s Cultural Centre Aurora
Dave ‘Isokynä’ Lindholm’s latest band in a group photo.
Dave Lindholm Lights (MOVED TO 10.2.2021)
Thu 20.08.2020 19.00
Sello Hall
Vocal group Donna
Coffee and Evergreens: Donna
Fri 21.08.2020 14.00
Espoo Cultural Centre
Dancing feet.
Afternoon dance
Tue 01.09.2020 13.30
Sello Hall
Members of group standing together.
Neljä Ruusua (SOLD OUT)
Wed 02.09.2020 19.00
Sello Hall
aatos-amine
Afternoon film: Gods of Molenbeek
Tue 15.09.2020 13.30
Sello Hall
Laila Kinnunen and Milana Misic
Coffee and evergreens: Laila's Songs – Milana Misic
Thu 17.09.2020 14.00
Espoo Cultural Centre
Raging Mother
Espoo City Theatre: Raging Mother – Kuin raivo äiti
Wed 23.09.2020 19.00
Espoo Cultural Centre
Elmgreen & Dragset. Photo: Elmar Vestner
Elmgreen & Dragset
Sat 03.10.2020 11.00
EMMA - Espoo Museum of Modert Art
  • @EspooEsbo @ICUmarcus @LUpoliisi Vastaavia seiniä on myös muualla Espoossa. Ne on pystytetty nuorisovaltuuston toiv… https://t.co/FrWQycYQbu

  • @EspooEsbo @ICUmarcus @LUpoliisi Hei @ICUmarcus ja pahoittelut viivästyneestä vastauksesta. Kyseiset graffitit eivä… https://t.co/NAQZnuGgV1