Yhteystiedot

Body

Osoite: Järvenperäntie 1-3, 02940 Espoo.
 

Talon toimintaa ja yleisötapahtumia koskevat tiedustelut sekä ennakkovaraukset:
aurora.info@espoo.fi, p. 046 877 3253.

Tilavuokraukset ja tiedustelut:
aurora.tilat@espoo.fi

 

Henkilökunta:

Miia Salminen, tuotantoassistentti
p. 050 385 1624
miia.salminen@espoo.fi

Mette Almay, kulttuurituottaja
p. 050 343 6772
mette.almay@espoo.fi

Tuija Lustig, asiakaspalveluneuvoja
p. 040 509 7090
tuija.lustig@espoo.fi

Kaisa Pikkarainen, koordinaattori
#yhdessätehty -tapahtumat
p. 043 825 4469
kaisa2.pikkarainen@espoo.fi

Henri Saarela, käyttömestari
Aluekulttuuritalot, esitystekniikka
henri.saarela@espoo.fi

--

Marianne Marttila, aluekoordinaattori
Taidetestaajat-hanke
p. 043 825 6722
espoo@taidetestaajat.fi


***

Käsityökoulu Robotti
Toiminnanjohtaja Roi Ruuskanen
roi@kasityokoulurobotti.fi
p. 044 2646006
 

***

Olemme Suomen lastenkulttuurikeskusten liiton jäsen.