Yhteystiedot

Body

Osoite: Järvenperäntie 1-3, 02940 Espoo.
 

Talon toimintaa ja yleisötapahtumia koskevat tiedustelut sekä ennakkovaraukset:
pikku-aurora@espoo.fi, p. 09 8168 3364.

Tilavuokraukset ja tiedustelut:
tilat.aurora@espoo.fi

 

Henkilökunta:

Miia Salminen, tuotantoassistentti
p. 050 385 1624
miia.salminen@espoo.fi

Johanna Kallioaho, kulttuurituottaja
p. 043 824 5199
johanna.kallioaho@espoo.fi

Tuija Lustig, asiakaspalveluneuvoja
p. 046 877 3253
tuija.lustig@espoo.fi                                                                                                                                  

Kaisa Pikkarainen, korkeakouluharjoittelija
p. 043 825 4469
kaisa.pikkarainen@espoo.fi

Sissi Xu, tuotantojärjestäjä 
sissi.xu@espoo.fi
p. 046 877 3231

Henri Saarela, käyttömestari
Aluekulttuuritalot, esitystekniikka
henri.saarela@espoo.fi
 

Marianne Marttila, aluekoordinaattori
Taidetestaajat-hanke
p. 043 825 6722
espoo@taidetestaajat.fi


***

Käsityökoulu Robotti
Toiminnanjohtaja Roi Ruuskanen
roi@kasityokoulurobotti.fi
p. 044 2646006
 

***

Olemme Suomen lastenkulttuurikeskusten liiton jäsen.