Kannusalin yhteystiedot

Body

Kannusalin henkilökunta

Talon toimintaa ja yleisötapahtumia koskevat tiedustelut: kannusali@espoo.fi

Simppu Silaste, käyttöpäällikkö (esitystekniikka, tilavuokraukset)
p. 050 594 2755

simppu.silaste@espoo.fi

Ville Ylitalo, tuotantojärjestäjä (aulapalvelut, elokuvatoiminta)
p. 040 672 1005
ville.ylitalo@espoo.fi

Jari Puhakka, tuotantojärjestäjä (valo- ja ääniteknikko)
p. 043 826 6117

jari.puhakka@espoo.fi

Eemeli Lehessalo, tuotantojärjestäjä (esitystekniikka)
p. 040 357 9980

eemeli.lehessalo@espoo.fi

Auli Jaatinen, kulttuurituottaja (KannuKino, elokuvatoiminta)
p. 050 5356 119

auli.jaatinen@espoo.fi

Mette Almay, kulttuurituottaja
p. 0503436772
mette.almay@espoo.fi

Kannusillanmäen väestönsuojan vahtimestari / liikuntapaikanhoitaja: p. 050 368 7931
Löytötavarat: 050 368 7931

Kannusillankatu 4, 02770 Espoo